Praca | Mazowieckie | KOVIGROUP Agencja interaktywna

Join our team

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania do tego co robią. Jeżeli Twoja praca również jest dla Ciebie pasją dołącz do nas!
Aktualnie szukamy:

Developer PHP

Dardzo dobrze znasz PHP (5.x/MVC/OOP/WebServices),

masz doświadczenie

z co najmniej jednym z frameworków: Zend/Symfony

znasz MySQL i potrafisz go optymalizować,

znasz system kontroli wersji Git.

Praca zdalna

Android Developer

Zakres obowiązków:

Rozwój aplikacji mobilnych przy wykorzystaniu systemu operacyjnego Android

Wykonywanie wstępnych testów aplikacji

Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej

Praca przy wieloetapowym procesie produkcji oprogramowania.

Oczekiwania:

Doświadczenie w programowaniu rozwiązań na Android

Bardzo dobra znajomość  Javy (J2ME, J2SE, Java Android)

Znajomość zagadnień OOP

Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji

Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej.

Junior Account Manager

Doświadczenie w pracy

z partnerami biznesowymi

Umiejętności nawiązywania

i podtrzymywania kontaktów biznesowych

Wykształcenie średnie lub wyższe

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prawo jazdy kategorii B

Dużym atutem będzie orientacja w rynku nowych inwestycji.

Hostessa

Wymagania:
doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
dobra znajomość języka angielskiego
zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta
wysoka kultura osobista
dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem.

Jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole?

Wyślij swoje CV na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”