• Patricia Got. Redaktorka

GEL-KAYANO 25 - Obuwie do biegania Stabilność

Nadarza się doskonała okazja, by poznać bliżej słynny model obuwia biegowego firmy Asics. W Sklepie Biegacza na warszawskim Powiślu już w sobotę, 30 czerwca będzie można nie tylko wziąć do ręki GEL-Kayano 25, ale też założyć na nogi i pobiegać.

Model ten od początku miał być obuwiem, które łączy w sobie stabilizację i komfort. Japońscy projektanci, 25 lat temu, zainspirowali się egzoszkieletem żuka. Jak wygląda to dzisiaj? Na spotkaniu promocyjnym w Sklepie Biegacza będzie można. zbadać swój biegowy krok, sprawdzić możliwości GEL-Kayano 25 i spotkać się z ciekawymi, doświadczonymi zawodnikami.


Innowacyjny system przygotowany przez naukowców z Instytutu Nauki Sportu w Kobe, pomoże odpowiedzieć na pytanie, z którym modelem obuwia biegowego warto zaprzyjaźnić się na dłużej. System analizując krok biegowy na bieżni, skutecznie podpowiada, jaki model obuwia jest najbardziej dopasowany do biomechaniki stopy konkretnego biegacza. Badania są całkowicie bezpłatne, trwają 30 minut.

Test Kayano 25

Podczas wspólnego spotkania można poznać bliżej nowe technologie FlyteFoam Propel oraz FlyteFoam Lyte i przekonać się dlaczego idea modelu GEL-Kayano 25 jest tak pieczołowicie rozwijana już od 25 lat! Testy są oczywiście bezpłatne, należy jednak pamiętać, że liczba rozmiarów jest ograniczona.